ZIN IN WATERSPORTEN?
Ook dit jaar organiseren we tijdens de feestweek opnieuw watersport activiteiten voor de jeugd (10-18 jaar) van Skuytevaert!
Ook organiseren we voor de allerkleinste (7-10 jaar) de Skuyte-kids experience.
Data
Watersportweek (10-18 jaar)
- maandag 7 augustus 2023
- dinsdag 8 augustus 2023
- donderdag 10 augustus 2023
- vrijdag 11 augustus 2023
Skuyte-kids experience (7-10 jaar in bezit van zwemdiploma)
- nog nader te bepalen in de week van 7 tot en met 11 augustus 2023
Activiteiten
RAFTEN
SURFEN
MEGA-SUB
BODY (SKIM)BOARDEN
BANAAN VAREN
KANOËN
ZEILEN
Inschrijven
Voor wie:
Watersportweek: Jeugd vanaf 10 jaar in bezit van zwemdiploma.
Skuyte-kids experience: Jeugd 7 tot 10 jaar in bezit van zwemdiploma.
Wat heb je nodig:
Glimlach, zwemvest en wetsuit. Als je de laatste twee niet hebt zorgen wij hiervoor.
Kosten:
Watersportweek € 30,- voor alle dagen.
Skuyte-kids experience € 7,50.
De kosten zijn weer zeer laag mede dankzij sponsors. Wil je wat meer overmaken, dan stellen wij dat zeer op prijs.
Wetsuit
Als geen wetsuit hebt kan je er één gebruiken tijdens de watersportweek. Borg € 10,-.
Waar opgeven:
KLIK hier om je op te geven voor WATERSPORTWEEK 2023 INSCHRIJVING GESLOTEN
KLIK hier om je op te geven voor SKUYTE-KIDS EXPERIENCE 2023 INSCHRIJVING GESLOTEN
Betalen:
Per bank NL50 INGB 0650 7104 28 tnv Jan Hoek ovv naam watersporter.
Omdat we maximum aantal plaatsen hebben tijdens de watersport kunnen zich dit jaar ALLEEN leden van Skuytevaert zich opgeven.
Belangrijk
- altijd een trui (of jas) meenemen.
- altijd wandelschoenen meenemen.
Wetsuit passen tijd en plaats
Waar: Waeckhuys (op het strand)
Wanneer: Zondag 6 augustus 2023 van 17:00 uur tot 18:30 uur.
Start watersportweek tijd en plaats
Waar: Klaphuys (op het strand)
Wanneer: Maandag 7 augustus 2022 om 09:00 uur.
Programma watersportweek
Het definitieve programma is afhankelijk van het weer en zal op het strand worden meegedeeld.
Programma Skuyte-kids
nog nader te bepalen in watersportweek 2023 | |
13:30 | |
Verzamelen skuyte-kids en pakken passen | |
14:00 | |
Raften/Megasub/Kano | |
15:30 | |
Pauze | |
16:00 | |
Banaan varen (of Surfen/Bodyboarden) | |
17:00 | |
Afsluiting en groepsfoto skuyte-kids |
Slecht weer?
Wanneer het slecht weer wordt wordt er een alternatief programma geboden.
Groepsindeling watersportweek 2023
ROOD | Begeleiders |
Boris Kuijt Ian Schaap Joah Barnhoorn Kate van Dijk Melle van Zuilen Nick Ouwehand Romée van Duijn Roos Ouwehand Sebastiaan Mieremet Stan Spaink Suze Ouwehand Zarah Guijt |
ORANJE | Begeleiders |
David Graaff Jurre van Duijn Maartje Zwitser Michiel Pols Noor Heesen Olivia Graaff Rayan el Madhoun Ruby Pool Saar de Vreugd Seth van der Bent Yara Noort Yenthe van Duijvenvoorde |
PAARS | Begeleiders |
David Varkevisser Jens Ketting Jim Sneijders Mirthe Ouwehand Morris van Duijvenbode Noor Ouwehand Pascal Dokter Robin van Duijvenbode Rune van Dijk Saar van Aken Vivian Vooijs Wouter Kok |
GROEN | Begeleiders |
Esmee Ruwaard Evi Aandewiel Isa van der Plas Jesse Noort Lize Schaap Lynn Heeringa Mark van der Bent Mike Heeringa Sara el Madhoun Sebastiaan van Teylingen Thijm Möllers Yenthe van der Bent |
WIT | Begeleiders |
Corné Barnhoorn Doutzen van Duijn Elle Verdoes Eva van der Bent Evie de Mol Job Spaink Julia Kuijt Lisette Schenkels Luke van Duijvenvoorde Nina Verdoes Pim van Aken Tess de Vreugd Thijmen Kroon |
BLAUW | Begeleiders |
Bas Zierikzee Daan Verdoes Dirk van Leeuwen Floor Zierikzee Isabel Schenkels Jesse Barnhoorn Lars Aandewiel Luuk Spaink Markus van der Bent Menno Vooijs Olaf van Teylingen Tijn Hoek Tycho van der Meer |
GEEL | Begeleiders |
Benthe Verhoef Chiem van der Plas Emiel Lingg Emma van Aken Esmée Kroon Guido van der Plas Guusje van Duijvenbode Isabelle vd Boon Lieke Sneijders Marieke Kok Mouna de Mol Noa van der Bent Rhodé Minnee Shannon van de Craats Tess van Duijvenbode |
ZWART | Begeleiders |
Alex Houwaard Bram Minnee Dave Houwaard Dexter Minnee Dirk Hoek Eva Lingg Femke Roosendaal Floor van Egmond Juliette de Mooij Louise Winters Norah Kulk Renee Vooijs Silvester van der Bent Sophie van der Plas Tom Winters |
Skuyte-KIDS Experience 2023
Carmen Pool Jasmine Schenkels Maud Klinkenberg Svenb Bassie Jade van duijn Noé van Duijn Joshua van Vliet Elijah van Vliet Bibi van Duijvenbode Dain van Dijk Jim Ouwehand Noor Tiberkanine Adam Tiberkanine Tijn de Mooij Niels |