Contact Gegevens

Katwijkse Watersport Vereniging SKUYTEVAERT is opgericht in 1963 als een vereniging voor het uitoefenen  en bevorderen van de brandingwatersport en zee-sportvisserij.

Locatie op het zuidstrand van Katwijk aan Zee

Katwijkse Watersport Vereniging

SKUYTEVAERT

Postbus 110

2220 AC, Katwijk ZH

Webmaster: Gerhard Kraaijenoord

TELEFOONNUMMERS ALGEMEEN

Waeckhuys Strand (tijdens seizoen)         071 – 4014920 (Bij telefoonstoring 06 21931805)

Blauwe Loods (’t Heen)                                071 – 4030875

Sociëteit, Synthese 20a                               071 – 4029944

HET BESTUUR

Voorzitter:Jan Hoek
071 – 4075110
Voorstraat 121
2225 EP Katwijk
voorzitter@skuytevaert.nl
jan.carry.hoek@gmail.com
Secretaris:Martijn van der Bent
0621121159
Prins Hendrikkade 160
2225 JT Katwijk
secretariaat@skuytevaert.nl
Penningmeester:Marieke de Wit
0614280899
Schuitegatstraat 31
2225 MD Katwijk
penningmeester@skuytevaert.nl
Materialen comm.:Jaap van Beelen
0613280109
De Railing 21
2224 RT Katwijk
jaapvbeelen@gmail.com
 Pieter-Dirk Parlevliet
0651555616
Commandeurslaan 30
2223 BB Katwijk
pdparlevliet@gmail.com
Strand comm.:Henri van Ingen
0182 – 362248
06 – 48272163
Dreef 15
2825 AN Berkenwoude
hvaningen@hetnet.nl
 Joop Aniba
06-20136860
10 Meilaan 23
2235 DS Valkenburg
joop@aniba.com
Ledenadm.  :Ineke Klinkenberg-Key

 

 

06-48385442

Vuurbaakstraat 18
2225 JA Katwijk
ledenadmin@skuytevaert.nl

COMMISSIES EN OVERIGE FUNCTIES

Redactie SkuytepraetGert de Vries
071 – 4072227
De Hoop 2
2235DH Valkenburg
redactie@skuytevaert.nl
Sooscomm.Arjan van Duijvenbode
06-15333795
 Zilverschoon 17
2224 GJ KATWIJK
 xs2arjan@gmail.com
Archiefcie.Peter Noyons
071 – 4074187
Claudiusdreef 2
2235 AT Valkenburg
pj.noyons@ziggo.nl
WedstrijdleidJaco van Duijn  06-43551282Princestraat 22G
2225 GB Katwijk
j.c.van.duijn@ziggo.nl
VeiligheidsadvDirk Schonenberg
071 – 4021572
Nagtegaallaan 31
2224 JC Katwijk ZH
 
Electrotechnisch AdviseurJaap van der Plas
06-83691229
Roodborstlaan 1
2224 JM Katwijk ZH
 
    
ProtestcieWillard SchonenbergTramstraat 260
2225 NL Katwijk
will_schonenberg@live.nl
 Dirk SchonenbergTramstraat 260
2225 NL Katwijk
d.schonenberg65@gmail.com
ViscieStefan van DuijnTubantenstraat 3
2225 XC Katwijk
 
JeugdzeilcieBabet van Prooijen
06-41703689
 Johan Frisoplantsoen 3 2231 VS Rijnsburgjeugdzeilen@live.nl
Cie van beroepKoos van Duijn
06-20909108
Princestraat 22G
2225 GB Katwijk
koosenluus@casema.nl
 Jan Buis
071-4073557
Sluisweg 12
2225 XL Katwijk
janentruusbuis@ziggo.nl
 Harry Minnee
071-4023723
 Branding 2
2221 LT Katwijk
hminnee@hotmail.com
Loodsbeheer

 

 

 Synthese

Gerard van Rhijn
071 – 4016302
Koninginneweg 33
2225 HH Katwijk
gvrhijn@gmail.com
Loodsbeheer
Blauwe schuur
Wim Guijt
071-4076068  /  06-41697035
Zilverschoon 70
2224 GK Katwijk
w.j.guijt@hotmail.nl