Contact Gegevens

Katwijkse Watersport Vereniging SKUYTEVAERT is opgericht in 1963 als een vereniging voor het uitoefenen  en bevorderen van de brandingwatersport en zee-sportvisserij.

Locatie op het zuidstrand van Katwijk aan Zee

Katwijkse Watersport Vereniging
SKUYTEVAERT
Postbus 110
2220 AC, Katwijk ZH

Webmaster: Gerhard Kraaijenoord

TELEFOONNUMMERS ALGEMEEN

Waeckhuys Strand (tijdens seizoen)                             06-30447281

Blauwe Loods (’t Heen)                                                    geen telefoon   

Sociëteit, Synthese 20a , 2224 RD,  Katwijk ZH         geen telefoon

HET BESTUUR

Voorzitter:Rob van der Plas06-29597364voorzitter@skuytevaert.nl
Secretaris:Martijn van der Bent06-21121159secretariaat@skuytevaert.nl
Penningmeester:Paul Lange06-13340479penningmeester@skuytevaert.nl
Materialen comm.:Pieter-Dirk Parlevliet06-51555616pdparlevliet@gmail.com
 Kees Verdoes06-40109060kees.verdoes1968@gmail.com
Strand comm.:Joop Aniba06-20136860joop@aniba.com
 Dirk van Duijn06-53484489dirkvd86@gmail.com
Ledenadmin.: Dirjanne van Duijn06-53971558ledenadmin@skuytevaert.nl

COMMISSIES EN OVERIGE FUNCTIES

Redactie SkuytepraetGert de Vries06-53539793redactie@skuytevaert.nl
SooscommissieArjan van Duijvenbode06-15333795 xs2arjan@gmail.com
Archiefcommissievacant  
Wedstrijdcommissie (zeilen)

Peter Henneman

Marius Bol

06-53735714

06-20973755

 
VeiligheidsadviseurDirk Schonenberg071-4021572 
Electrotechnisch AdviseurJaap van der Plas06-83691229 
ProtestcommissieWillard Schonenberg will_schonenberg@live.nl
 Dirk Schonenberg d.schonenberg65@gmail.com
KitecommissieJan van Egmond06-54248722jve2mail@gmail.com
SloeproeicommissieGerwin Sip06-13877584hetpulletje@hotmail.com
RoeicommissieHans de Koningh06-22080128dekoninghen@gmail.com
ViscommissieStefan van Duijn v_duyn@hotmail.com
JeugdzeilcommissieBram Ouwehand jeugdzeilen@live.nl
Commissie van beroepKoos van Duijn06-20909108koosenluus@casema.nl
 Jan Buis071-4073557janentruusbuis@ziggo.nl
 Harry Minnee071-4023723hminnee@hotmail.com
Loodsbeheer syntheseGerard van Rhijn071-4016302gvrhijn@gmail.com
Loodsbeheer blauwe schuurWim Guijt071-4076068 /06-41697035w.j.guijt@hotmail.nl