Contact Gegevens

Katwijkse Watersport Vereniging SKUYTEVAERT is opgericht in 1963 als een vereniging voor het uitoefenen  en bevorderen van de brandingwatersport en zee-sportvisserij.

Locatie op het zuidstrand van Katwijk aan Zee

Katwijkse Watersport Vereniging

SKUYTEVAERT

Postbus 110

2220 AC, Katwijk ZH

Webmaster: Gerhard Kraaijenoord

 

TELEFOONNUMMERS ALGEMEEN

Waeckhuys Strand (tijdens seizoen)         071 – 4014920 (Bij telefoonstoring 06 21931805)

Blauwe Loods (’t Heen)                                071 – 4030875

Sociëteit, Synthese 20a                               071 – 4029944

 

HET BESTUUR

Voorzitter:Jan Hoek
071 – 4075110
Voorstraat 121
2225 EP Katwijk
voorzitter@skuytevaert.nl
jan.carry.hoek@gmail.com
Secretaris:Eddy Pool
06 – 29046790
Prins Hendrikkade 161
2225 JT Katwijk
secretariaat@skuytevaert.nl
eddy_pool@hotmail.com
Penningmeester:Jan Willem Zierikzee
071 – 4010651
Irisstraat 34
2223 XC Katwijk
penningmeester@skuytevaert.nl
Materialen comm.:Kees Verdoes
06 – 14327230
Schuitegatstraat 33
2225 MD Katwijk
kees.verdoes1968@gmail.com
Jack vd Plas
06 – 42706790
Zeeweg 103
2224 CC Katwijk
jack.plas@planet.nl
Strand comm.:Henri van Ingen
0182 – 362248
06 – 48272163
Dreef 15
2825 AN Berkenwoude
hvaningen@hetnet.nl
Joop Aniba
06-20136860
10 Meilaan 23
2235 DS Valkenburg
joop@aniba.com
Ledenadm.  :Ineke Klinkenberg-Key

06-48385442

Vuurbaakstraat 18
2225 JA Katwijk
ledenadmin@skuytevaert.nl

 

COMMISSIES EN OVERIGE FUNCTIES

Redactie SkuytepraetGert de Vries
071 – 4072227
De Hoop 2
2235DH Valkenburg
redactie@skuytevaert.nl
Sooscomm.Arjan van Duijvenbode
06-15333795
 Zilverschoon 17
2224 GJ KATWIJK
 xs2arjan@gmail.com
Bram Houwaard
06-13585888
Prairievalk 32
2235 DR Valkenburg
bramhouwaard@casema.nl
Archiefcie.Peter Noyons
071 – 4074187
Claudiusdreef 2
2235 AT Valkenburg
pj.noyons@ziggo.nl
WedstrijdleidJaco van Duijn  06-43551282Princestraat 22G
2225 GB Katwijk
j.c.van.duijn@ziggo.nl
VeiligheidsadvDirk Schonenberg
071 – 4021572
Nagtegaallaan 31
2224 JC Katwijk ZH
Electrotechnisch AdviseurJaap van der Plas
06-83691229
Roodborstlaan 1
2224 JM Katwijk ZH
ProtestcieWillard SchonenbergTramstraat 260
2225 NL Katwijk
will_schonenberg@live.nl
 Dirk SchonenbergTramstraat 260
2225 NL Katwijk
d.schonenberg65@gmail.com
ViscieVacant
JeugdzeilcieBabet van Prooijen
06-41703689
 Johan Frisoplantsoen 3 2231 VS Rijnsburgjeugdzeilen@live.nl
Cie van beroepMartijn vd Bent
071-4077021
Prins Hendrikkade 160
2225 JT Katwijk
mvdbent@yahoo.com
Jan Buis
071-4073557
Sluisweg 12
2225 XL Katwijk
2225xl12@kpnmail.nl
Harry Minnee
071  – 4023723
 Branding 2
2221 LT Katwijk
hminnee@hotmail.com
Loodsbeheer

Synthese

Gerard van Rhijn
071 – 4016302
Koninginneweg 33
2225 HH Katwijk
gvrhijn@gmail.com