Barkeeperrooster 2019

BARKEEPER ROOSTER SOOS, WINTER 2018-2019  JANUARI-APRIL

Nieuwjaars-zaterdag05 jan.’1917.00-18.00sooscie teamAtie
receptiezaterdag05 jan.’1918.00-19.00sooscie teamNico
zaterdag05 jan.’1919.00-20.00sooscie teamLeen
zaterdag05 jan.’1920.00-21.00sooscie teamHuig
zaterdag05 jan.’1921.00-22.00sooscie teamKiters
Kaartenvrijdag11 jan.’1923.00-01.00Atie
zondag13 jan.’1916.00-19.00ErikaAsli
Kaartenvrijdag25 jan.’1923.00-01.00Floor
Stamppotzaterdag26 jan.’1919.00-21.00Anneke van DijkRob Bruins
avondzaterdag26 jan.’1921.00-23.00Nico van EgmondLeen van der Graaf
Kaartenvrijdag08 feb.’1923.00-01.00Bas
zondag10 feb.’1916.00-19.00Albert BrouwerBoris van Dam
Kaartenvrijdag22 feb.’1923.00-01.00Arnold
zaterdag23 feb.’1920.00-23.00Horst WintersJaap van Beelen
Kaartenvrijdag08 mrt.’1923.00-01.00Atie
zondag10 mrt.’1916.00-19.00Cornelis KuijtPeter van Duijvenbode
Kaartenvrijdag22 mrt.’1923.00-01.00Floor
Wijn enzaterdag30 mrt.’1919.00-21.00Conny Knijffmet
Visavond??zaterdag30 mrt.’1921.00-23.00Ludwine vd Oeversooscie
Kaartenvrijdag05 apr.’1923.00-01.00Bas
Paaskaartenvrijdag19 apr.’1923.00-01.00Arnold

BIJ VERHINDERING ZELF VOOR VERVANGING ZORGEN !!!


BARKEEPERSROOSTERKLAPHUYSZOMER 2019
geen etenzondag 21 april16-20 uurgeen bardienstPasen
geen etenmaandag 22 april16-20 uurgeen bardienst
geen etenzaterdag  27 april16-20 uurgeen bardienst
geen etenzondag 28 april16-20 uurgeen bardienst
zondag 05 mei15-17 uurErika HouwaardAsli Filiz
zondag 05 mei17-19 uurBas DuifDirk Ketting
Moederdagzondag 12 mei15-17 uurKees Duif jrRutger van Duijn
zondag 12 mei17-19 uurHorst WintersKjeld Schild
zondag 19 mei15-17 uurCornelis KuijtPeter v Duijvenbode
zondag 19 mei17-19 uurArie ZwaanMarieke vd Plas
zondag 26 mei15-17 uurAnneke v DijkRob
zondag 26 mei17-19 uurGerard v RhijnHarry Minnee
Hemelvaartsdonderdag 30 mei15-17 uurDick/Jean LinggArie Nijgh
dagdonderdag 30 mei17-19 uurWillem HDirk vd Plas
zondag 2 juni15-17 uurArie en MillyHakemulder
zondag 2 juni17-19 uurBas DuifDirk Ketting
Pinksterenzondag 9 juni15-17 uurConnyLudwine vd Oever
1ezondag 9 juni17-19 uurRick OuwehandKees Verdoes
Pinksterenmaandag 10 juni15-17 uurErika HouwaardAsli Filiz
2emaandag 10 juni17-19 uurMarcel/RobPeter Ouwehand
Vaderdagzondag 16 juni15-17 uurCornelis KuijtPeter v Duijvenbode
zondag 16 juni17-19 uurJasper VerdoesBastiaan Minnee
zondag 23 juni15-17 uurAnneke v DijkRob
zondag 23 juni17-19 uurArie ZwaanMarieke vd Plas
zondag 30 juni15-17 uurDick/Jean LinggArie Nijgh
zondag 30 juni17-19 uurGerard v RhijnHarry Minnee
zondag 07 juli15-17 uurKees Duif jrRutger van Duijn
zondag 07 juli17-19 uurHorst WintersKjeld Schild
zondag 14 juli15-17 uurConnyLudwine vd Oever
zondag 14 juli17-19 uurRick OuwehandKees Verdoes
zondag 21 juli15-17 uurArie en MillyHakemulder
zondag 21 juli17-19 uurWillem HDirk vd Plas
zondag 28 juli15-17 uurErika HouwaardAsli Filiz
zondag 28 juli17-19 uurMarcel/RobPeter Ouwehand
zondag 04 aug15-17 uurCornelis KuijtPeter v Duijvenbode
zondag 04 aug17-19 uurJasper VerdoesBastiaan Minnee
zondag 11 aug15-17 uurKees Duif jrRutger van Duijn
zondag 11 aug17-19 uurHorst WintersKjeld Schild
FEESTWEEK 17 t/m 25 augustus
zondag 01 sept15-17 uurAnneke v DijkRob
zondag 01 sept17-19 uurWillem HDirk vd Plas
zondag 08 sept15-17 uurDick/Jean LinggArie Nijgh
zondag 08 sept17-19 uurArie ZwaanMarieke vd Plas
Prijsuit-zondag 15 sept15-17 uurConnyLudwine vd Oever
reikingzondag 15 sept17-19 uurBas DuifDirk Ketting
geen etenzondag 22 sept15-17 uurArie en MillyHakemulder
geen etenzondag 22 sept17-19 uurMarcel/RobPeter Ouwehand
BIJ VERHINDERING ZELF VOOR VERVANGING ZORGEN !!!