Navigation

Locatie

Strand

Strand, Katwijk aan Zee
Wakers: 06 30 44 72 81

Synthese

Synthese 22
2224 RD
Katwijk aan Zee

Mosselavond – 1 maart 2025!

door | feb 11, 2025 | Geen categorie

Op veler verzoek organiseert soosbaas Herman op 1 maart 2025 weer een heerlijke mosselavond! Dit jaar bieden we opnieuw een diversiteit aan smaken – van de klassieke mosselen in witte wijn tot Thaise mosselen, voor een verrassende twist!

Na het succes van eerdere edities, zowel op het strand als in de soos, kunnen we niet wachten om je opnieuw te verwelkomen voor een avond vol lekker eten en gezelligheid. Het team van Herman staat klaar om de lekkerste mosselen voor je te bereiden!

Of je nu houdt van de vertrouwde smaak of juist nieuwsgierig bent naar iets nieuws, deze mosselavond wil je niet missen!

Let op: De Italiaanse avond kon helaas niet doorgaan, maar we maken het goed met deze heerlijke mosselavond!

Kosten voor deze heerlijke maaltijd €12,50 pp. Meld je aan via de webshop!